A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Семінар-практикум «Актуальні питання психологічної служби в умовах воєнного стану»

Дата: 31.03.2023 21:18
Кількість переглядів: 22

Сьогодення внесло корективи в освітній процес та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради безпеки та розвитку наших дітей.

Війна - надзвичайно складний час для усіх, а діти потерпають від неї найбільше. Адже їх безпека, добробут та доступ до основних послуг під загрозою через жахливі події, які наразі відбуваються в нашій країні.

31 березня 2023 року для профспільноти практичних психологів громади відбувся семінар-практикум «Актуальні питання психологічної служби в умовах воєнного стану». Спікер Стихиляс Марина, практичний психолог Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів висвітлила питання про діяльність психологічної служби у системі освіти Новгород-Сіверської громади під час військових дій. Наголосила на своєчасній подачі аналітичній довідці щодо діяльності психологічної служби у системі освіти Чернігівської області.

Могильна Тетяна провела тренінг «Особисті кордони».  Під час заняття згадали поняття психологічних меж особистості, різновиди кордонів тощо. Психологиня наголосила на умінні коректно відмовити людині, протистояти груповому тиску. Також зупинилися на питанні, що робити, коли ваші кордони порушують.

Шкарпітко Діана, психологиня провела тренінг «Як відновити внутрішній ресурс?». Показала, як самостійно шукати нові внутрішні та зовнішні ресурси; як приділити час лише собі та своїм потребам, як віднайти джерела сили. «Ресурси – це ті наші життєві опори, які дозволяють забезпечувати нам основні життєві потреби: виживання, безпека, фізичний комфорт, співіснування в соціумі, самореалізація в соціумі».

Костир Світлана, консультант ЦПРПП зупинилася на методичних рекомендаціях щодо здійснення профілактики та виявлення булінгу (цькування) в закладах освіти на період дії правового режиму воєнного стану.

На семінарі-практикумі були обговорені ряд питань, а саме: щорічній напередодні Міжнародного жіночого дня (лютий-березень) регіональній інформаційно-просвітницькій акції «Жінки, знайте свої права», профілактичних та просвітницьких заходів з метою попередження залучення здобувачів освіти до небезпечних молодіжних рухів, тощо.

Методичні  ПСИХОЛОГИ


« повернутися

Вхід для адміністратора