A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Виховна робота

Вітаємо Дударь Анну, переможця Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Щорічно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнську трудову акцію «Парад квітів біля школи». Головною метою трудової акції є розвитку в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються; залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкування території закладів освіти; залучення дітей та підлітків до розробки проєктів озеленення закладів освіти та практичне впровадження цих проєктів.

09:43 13.04.2021

Палітра досвіду роботи. Ціннісне ставлення до праці. Соціальні проблеми профорієнтації учнівської молоді

09 квітня 2021 року відбувся методичний онлайн-захід для класних керівників «Палітра досвіду роботи. Ціннісне ставлення до праці. Соціальні проблеми профорієнтації учнівської молоді».

10:34 11.04.2021

Онлайн-майстер-клас для педагогів-організаторів, класних керівників «Використання веб-квесту у роботі педагога-організатора/класного керівника»

29.03.2021 відбувся онлайн-майстер-клас «Використання веб-квесту у роботі педагога-організатора, класного керівника».  Костир С.М., консультант  Центру, зосередила увагу на щоденних змінах в освіті, необхідності застосування новітніх технологій роботи з учасниками освітнього процесу, набуття нових компетентностей, знань та умінь застосовувати їх у житті. Однією із таких технологій є веб-квест, що поєднує в собі навчання та гру. У теоретичному блоці, консультант  подала короткі відомості про цю технологію та методику створення квестів.

21:43 29.03.2021

Онлайн-консультування щодо особливостей проведення конкурсів, акцій у 2020/2021 навчальному році

25 березня 2021 року  для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників закладів загальної середньої, позашкільної освіти Новгород-Сіверської міської територіальної громади відбулося онлайн-консультування щодо особливостей проведення конкурсів, акцій у 2020/2021 навчальному році.  

16:45 25.03.2021

Вхід для адміністратора