Техніки психологічної допомоги.

Техніки психологічної допомоги: стартувала друга хвиля комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я

14:47 01.08.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

Із метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" (далі Програма) та на виконання протокольного доручення засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я від 10 травня 2023 року надаємо матеріали із психосоціальної підтримки, які знаходяться на платформах Програми в мережі Інтернет, а саме:

10:03 01.08.2023

Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023 28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

09:02 23.06.2023

Надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональний координатор у сфері запобігання та протидії домашньому насильству інформує, що Міністерство юстиції України запускає інформаційну кампанію системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

13:31 06.06.2023

Я буду щасливим в Україні

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей. Він відзначається щорічно саме 1 червня. Цю ініціативу підтримала ООН й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності. Крім того, відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини.

16:09 01.06.2023

23 травня - День Героїв.

23 травня відзначають свято на честь українських борців за свободу і незалежність - День Героїв.

11:41 23.05.2023