Створюємо ліси разом

Дата: 28.11.2021 09:54

У рамках реалізації програми Президент «Зелена країна» відбувся конкурс дитячого твору та малюнка «Створюємо ліси разом», організований  ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство».

Метою Програми є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

На розгляд конкурсної комісії було представлено 80 малюнків учнів молодшої вікової категорії та 13 творів учнів середньої вікової категорії  громади. Серед учасників конкурсу дві дитини з особливими освітніми потребами.

За підсумками, призерів та переможців конкурсу малюнку визначено:

номінація «Малюнок»:

І місце – Жоров Денис, учень Чайкинського навчально-виховного комплексу;

ІІ місце – Савеко Михайло, учень Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка;

ІІІ місце – Юдицька Вікторія, учениця  Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

номінація «Твір»:

І місце – Зевако Марія, учениця Дігтярівського навчально-виховного комплексу;

ІІ місце – Печко Вікторія, учениця  Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІІ місце – Кулак Анна, учениця Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка.

Переможці нагороджені цінними подарунками та грошовими винагородами, учасники конкурсу отримали м’ячі.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.