«Шлях до серця дитини з особливими освітніми потребами»

Дата: 19.10.2021 19:29

19 жовтня 2021року о 14.30 на базі КУ «Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області відбулася ZOOM-конференція «Шлях до серця дитини з особливими освітніми потребами». На конференції виступив Прасол Дмитро Вікторович, доктор філософії в галузі соціальних і поведінкових наук, практичний психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр 3» Миколаївської міської ради – з темою: «Адаптована/модифікована індивідуальна навчальна програма учня з ООП».

Під час конференції та спілкування були надані практичні поради щодо особливостей роботи з дітьми з ООП, специфіки складання індивідуальної програми розвитку, індивідуальної навчальної програми та індивідуального навчального плану.

До ZOOM-конференції приєдналися учителі, що працюють з дітьми з ООП, асистенти вчителів, практичні психологи, директори та заступники директорів, які координують питання організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.