25 вересня - День позашкілля!

Дата: 24.09.2021 09:17

Шановні працівники закладів позашкільної освіти!

Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Бажаємо вам здоров’я міцного, миру вашим родинам, натхнення в праці, очей допитливих.

Привітання з Днем Позашкілля | Ілюстрації. Позашкільна освіта