СЕРПНЕВИЙ ФОРУМ ОСВІТЯН

Дата: 27.08.2021 17:12

27 серпня на базі Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського відбувся традиційний форум освітян. Цього року захід організовано в незвичному форматі, адже на нього запрошено представників усіх категорій учасників освітнього процесу: педагогів, батьків, здобувачів освіти.

З початком нового навчального року присутніх привітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, гімназії № 1 ім. Б. Майстренка. Зі вступним словом до учасників освітнього форуму звернувся заступник міського голови Павло Верчено. Урочиста частина заходу була присвячена нагородженню педагогічних працівників. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Тетяна Ковальчук проаналізувала потенціал шкіл та садочків громади й наголосила на необхідності оптимізації закладів освіти. Обов’язковою умовою успішного навчання є вакцинація працівників сфери освіти.

Директори Новгород-Сіверської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Валентин Ферубко та Новгород-Сіверського Центру дитячої та юнацької творчості Олена Чмир окреслили основні напрями роботи закладів позашкільної освіти. Про діяльність нещодавно створених інклюзивно-ресурсного центру та центру професійного розвитку доповіли директор ІРЦ Наталія Полюшко та консультант ЦПРПП Раїса Косенко.

Родзинкою форуму стала спільна доповідь директора Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Віри Мокрякової та інженера-електроніка Миколи Ходика, присвячена функціонуванню STEAM-лабораторії. Микола Вікторович представив аудиторії модель робота, створену вихованцями STEAM-гуртка.

Слова підтримки пролунали  й від голови профспілки освітян Катерини Короткевич.

Друга частина форуму проходила секційно. Здобувачі освіти, батьки, голови профспілок та освітяни працювали на окремих локаціях й обговорювали питання організації освітнього процесу відповідно до вектору своєї діяльності.

Серпневий форум педагогічних працівників відбувся як сучасний захід, орієнтований на формування успішного освітнього середовища.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)