Засідання професійної спільноти педагогічних працівників фізичної культури, предмета «Захист України»  закладів освіти громади

Дата: 15.06.2021 16:18

11 червня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти педагогічних працівників фізичної культури, предмета «Захист України»  закладів освіти громади.

Консультант Центру Світлана Костир  презентувала новий професійний стандарт вчителя, в якому конкретизовані вимоги до професійних компетентностей педагога. Зазначила, що впровадження профстандарту має відбуватися поступово, супроводжуватися чіткою системною комунікацією, яка спрямована до всіх учасників освітнього процесу. Зупинилася на 15 компетентностях за новим профстандартом.

Обговорені пропозиції до плану роботи спільноти на 2021/2022 навчальний рік, критерії оцінювання навчальних досягнення учнів, ведення обов'язкової документації вчителями. Зосередила увагу на бонусній системі оцінювання навчальних досягнення учнів з фізичної культури, підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.

На засіданні вчителі поділилися досвідом роботи, ідеями, збагатилися фаховим спілкуванням необхідними для подальшої роботи.

ПРЕЗЕНТ ФК ОЦІНЮВАННЯ 2021

Презентация_ПРОФСТАНДАРТ2021