14 червня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти класних керівників закладів освіти громади.

Дата: 15.06.2021 09:45

Консультант Центру Світлана Костир  зосередила увагу на ролі класного керівника в нових стандартах освіти, основних напрямах організації співпраці класного керівника з батьками учнів тощо. Нагадала деякі пункти Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, зокрема щодо відвідування учнів за місцем їх проживання (за згодою батьків, опікунів, піклувальників), вивчення умов їх побуту та виховання.  Зупинилася на профілактичних заходах у середовищі дітей, зокрема на попередженні нещасних випадків, збереженні життя та здоров’я учасників освітнього процессу під час літніх канікул.

Також обговорили план роботи спільноти на наступний 2021/2022 навчальний рік.

КЛАС КЕРІВНИКИ2021

роль класного керівника