Ключові компетентності учнів – основне завдання формування особистості

Дата: 20.05.2021 19:39

Нині суспільство живе в період великих соціальних зрушень. Зміна основних соціальних концепцій зумовила зміну концепції освіти. На сучасному етапі основним завданням загальної  середньої освіти є формування особистості учня, розвиток його здібностей і обдарувань. Система навчання направлена на те, що учні повинні думати, розуміти суть речей, осмислювати ідеї і вже на основі цього вміти шукати потрібну інформацію і застосовувати її в конкретних умовах. Для цього потрібно виробити в школярів мотиви і цілі навчальної діяльності, сформувати вміння здобуті знання застосовувати в практичній діяльності.

Реалізація нових завдань освіти потребує нових підходів, враховує особистості учнів, їх потреби і інтереси. Тому 20 травня 2021 року з вчителями біології і хімії був проведений Круглий стіл «Формування в учнів ключових компетентностей на уроках біології і хімії»

https://формування ключових компетентностей учнів на уроках біології і хімії