A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Вітаємо переможців міського етапу Конкурсу

Дата: 18.05.2021 11:40
Кількість переглядів: 87

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці»

мистецького напрямку

у номінації «Малюнок»:

у молодшій віковій категорії від 6 до 10 років:

ученицю Печенюгівського навчально-виховного комплексу Тищенко Вікторію  за роботу «Крихка межа атомної безпеки» – І місце,

ученицю Новгород-Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка Корнійчук Вероніку за роботу «Не жартуй з вогнем у лісі» – ІІ місце,

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Овчинник Софію за роботу «Мить, що зберегла життя» ІІІ місце;

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

учня Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Думчева Данила  за роботу  «Ключ доступу» –  І місце;

учня Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Шкалаберду Андрія  за роботу  «Будь обережним в Інтернеті!» –  ІІ місце;

ученицю Печенюгівського навчально-виховного комплексу Косинську Дарію  за роботу «Не жартуй з вогнем» – ІІІ місце,

у старшій віковій категорії від 15 до 17 років:

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Шахунову Таісію  за роботу  «Безпечне життя» –  І місце;

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Бойко Вікторію за роботу «Небезпека від надмірного захоплення комп’рними іграми» – ІІ місце;

 

        

літературного напрямку

         у номінації оповідання (поетичний твір):

у молодшій віковій категорії від 6 до 10 років:

ученицю Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Медвєдеву Марію за роботу «Небезпечна гра» – ІІІ місце,

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

ученицю Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Руссєву Анастасію за роботу «Небезпечні «тропіки» – І місце,

учня Стахорщинської ЗОШ І-ІІ ступенів Стасюка Павла за роботу «Гравець» - ІІ місце;

у старшій віковій категорії від 15 до 17 років:

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Руденко Юлію  за роботу  «Легко запалити – важко загасити» –  ІІ місце;

ученицю Печенюгівського навчально-виховного комплексу Кузьміну Діану  за роботу «Рідному краю «Курли-и-и!» – ІІІ місце,

у номінації «Казка»:

у молодшій віковій категорії від 6 до 10 років:

учня Орлівського навчально-виховного комплексу Полегенька Станіслава за роботу «Колобок і коронавірус» – І місце;

учня Дігтярівського навчально-виховного комплексу Гвоздя Максима  за роботу «Умій почекати» – ІІ місце;

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

ученицю Дігтярівського навчально-виховного комплексу Андрушко Поліну за роботу «Не знаючи броду, не лізь у воду» – ІІ місце;

у старшій віковій категорії від 15 до 17 років:

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Грибанову Софію  за роботу  «Вогонь не для гри, памятай про це завжди або казка про Пломінчика» –   І місце,

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Красногор Діану  за роботу  «Небезпечні гриби та правила безпечної поведінки з ними» –  ІІ місце;

         у номінації кросворд (ребус)

у молодшій віковій категорії від 6 до 10 років:

вихованця дитячого садка «Бджілка» Орлівського навчально-виховного комплексу Полегенька Станіслава за роботу «Побутові помічники» – І місце;

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

ученицю Студинської філії Дігтярівського навчально-виховного комплексу Коваленко Анастасію за роботу «Небезпечні рослини для людей» – І місце;

         у номінації вірш  (поетичний  твір):

у молодшій віковій категорії від 6 до 10 років:

учня Дігтярівського навчально-виховного комплексу Лісніченка Макара  за роботу «Не пустуй з вогнем у лісі» – І місце,

учня Орлівського навчально-виховного комплексу Уроду Андрія за роботу «Стоп Ковід, подолаємо разом» – ІІ місце,

учня Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Заморського Артема за роботу «Пожежа» – ІІІ місце;

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

учня Орлівського навчально-виховного комплексу Уроду Дениса за роботу «Подарунок Прометея» – І місце,

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Зарубу Марію за роботу «Найцінніший скарб» – ІІ місце,

у старшій віковій категорії від 15 до 17 років:

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Заєць Віталіну за роботу «Чорний біль» – І місце,

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Грибанову Софію  за роботу  «Будь обережним на воді» –   ІІ місце,

ученицю Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Красногор Діану  за роботу  «Збережемо планету від сміття» –  ІІІ місце;

у номінації рукоділля (м'яка  іграшка):

у середній віковій категорії від 11 до 14 років:

учня Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Тимоховича Артура за роботу  «Рослин чудових безліч щодня навік зникає, природу зберегти всіх рятувальник закликає» –  І місце;

у номінації рукоділля (ліплення з глини, пластиліну):

учня Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Гапоненка Артема  за роботу «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог» – І місце;

у номінації рукоділля (аплікація):

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Остапенко Діану за роботу «Планета без хвороби» – І місце,

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Желій Сніжану за роботу «Бережіть ліс від пожежі» – ІІ місце,

ученицю Орлівського навчально-виховного комплексу Амосюк Карину за роботу «Хочемо жити без вірусів» – ІІІ місце,

            у номінації рукоділля (різьблення по дереву):

ученицю Воробївського навчально-виховного комплексу Федунову Любов за роботу «Пожежна машина» – І місце.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора