Дата: 18.04.2021 14:37

Усіх нас навчали традиційним видам спорту: волейбол, футбол, гімнастика, легка атлетика та подібні. На щастя, у реаліях сьогодення вчитель фізичної культури має можливість впроваджувати сучасні нетрадиційні види спорту: флорбол, корфбол, регбі-5 та подібні. «Нетрадиційні види  спорту як елемент зацікавлення учнів до уроку фізичної культури» - тема, що 16 квітня 2021 року  зібрала спільноту вчителів фізичної культури. На вебінарі говорили про можливості поєднання традиційних модулів з нетрадиційними, а також висвітлили переваги їх застосування. Консультант Центру Світлана Костир надала практичні поради щодо впровадження нетрадиційних видів спорту в освітній процес, створення сучасного уроку фізичної культури. Вчителі визначилися з алгоритмом впровадження нетрадиційних видів спорту на заняттях фізичної культури.

НЕТРАД ВИДИ СПОРТУ2021)))