Вітаємо Дударь Анну, переможця Всеукраїнської трудової акції«Парад квітів біля школи»

Дата: 13.04.2021 10:00

Щорічно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнську трудову акцію «Парад квітів біля школи». Головною метою трудової акції є розвитку в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються; залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкування території закладів освіти; залучення дітей та підлітків до розробки проєктів озеленення закладів освіти та практичне впровадження цих проєктів.

За проведену практичну діяльність з розробки та впровадження проєктів озеленення закладів освіти нагороджено грамотою НЕНЦ за зайняте ІІІ місце Дударь Анну, представника міської ради старшокласників Новгород-Сіверського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Гульчук Олександра Василівна).

Лист подяки НЕНЦ за проведену роботу щодо озеленення в рамках Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» надано Малаю Олегу, учню 10 класу Дігтярівського навчально-виховного комплексу (керівник Андрушко Наталія Іванівна).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)