КОНКУРС «ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ!»

Дата: 05.03.2021 10:47

Відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». Конкурс проводиться щорічно відділом освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради й Новгород-Сіверським районним відділом У ДСНС у Чернігівській області з метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Цього року участь у заході взяли понад сімдесят художників і близько тридцяти майстрів декоративно-прикладної творчості. Непросте завдання стояло перед членами журі, оскільки роботи, представлені на конкурс, не тільки демонстрували професіоналізм  авторів, але й несли вагоме ідейне навантаження. Юні творці показали, які небезпечні наслідки можуть бути від необережного поводження з вогнем. У конкурсних роботах звучав заклик цінувати природу й людське життя.

Вітаємо переможців конкурсу й бажаємо юним художникам та майстрам декоративно-прикладної творчості подальших досягнень!

Молодша  вікова  категорія

Малюнки

І місце – Лисенкро Катерина Романівна (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

І місце – Мітченко Єгор Андрійович (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІ місце – Петрович Діана Миколаївна (Лосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)

ІІ місце – Борисова Вікторія Андріївна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІІ місце – Куташенко Анна Геннадіївна (Вороб’ївський навчально-виховний комплекс)

ІІІ місце – Рубан Денис Андрійович (Лосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)

Роботи декоративно-прикладної творчості

І місце – Сергієнко Арсен Євгенович (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

ІІ місце – Єсипенко Ярослава Ярославівна (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

ІІ місце – Созонець Аліна Володимирівна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІІ місце – Воробей Данило Васильович (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІІ місце – Гавриленко Ганна Григорівна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІІ місце – Пузан Софія Романівна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

ІІІ місце – Сафонцева Надія Сергіївна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)

СЕРЕДНЯ  вікова  категорія

Малюнки

І місце –  Шахунова Таїсія Максимівна (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

І місце – Савченко Дар’я Олександрівна (Новгород-Сіверський Центр дитячої та юнацької творчості)

ІІ місце – Шкалаберда Андрій Геннадійович (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

ІІ місце – Самбурський Андрій Олександрович (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

ІІІ місце – Грибанова Софія Сергіївна (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

ІІІ місце – Скуба Ніка Олександрівна (Дігтярівський навчально-виховний комплекс)

Роботи декоративно-прикладної творчості

І місце – Герасимчук Марія Сергіївна, Зуйок Владислав Володимирович (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

ІІ місце – Коваленко Поліна Олександрівна (Дігтярівський навчально-виховний комплекс)

ІІ місце – Кривенок Денис Сергійович (Новгород-Сіверська станція юних техніків)

ІІІ місце – Сиродой Дарина Ігорівна (Чайкинський навчально-виховний комплекс)

ІІІ місце – Тимохович Артур Аретемович (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

СТАРША   вікова  категорія

Малюнки

І місце –  Кром Вікторія Віталіївна (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

ІІ місце – Анденко Євгеній Дмитрович (Новгород-Сіверський міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

ІІІ місце – Коткова Анна Ярославівна (Смяцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)

М О Л О Д Ц І !

Коментарі:

Сергієнко Світлана Володимирівна
2021-03-05 21:24:13

Шановний анонім! Роботи дітей молодшої вікової групи за будь-яким напрямом виконані не без допомоги батьків.Цікаво, чому саме результат нашої роботи у Вас викликав незадоволення?!Можливо, для своєї дитини "не допрацювали"? До речі, основна частина роботи не випічка, а ліплення, в чому дитина брала активну участь.Бажаємо Вам, шановний анонім,успіхів у подальших конкурсах.

Sergiy Litvyak
2021-03-05 17:57:40

Для (Аноніма). А Ваша дитина бпала участь в цьому конкурсі? Якщо ні, то чому? А якщо так, чому Ви самоусунулись і не допомогли власній дитині самоствердитися? Лише тільки за участь у конкурсі вже потрібно заохочувати. А якщо ж роботу для конкурсу зроблено у співпраці дитина+батьки, це дорогого вартує.

Анонім
2021-03-05 17:02:10

Несправедливо розподілені місця серед робіт декоративно - прикладної творчості серед учасників молодшої групи. Мама спекла - дитині перше місце!!!