Дата: 22.02.2021 16:41

Цього року, незважаючи на карантинні обмеження, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стартував.

У IІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України взяли участь 5 учнів закладів загальної середньої освіти Новгород-Сіверської МТГ. Учасники презентували наукові дослідження у п’яти предметних секціях (мистецтвознавства, української літератури, історичного краєзнавства, медицини, охорони довкілля та раціонального природокористування).

20-21 лютого відбувся постерний захист робіт у режимі онлайн.

Перед початком Конкурсу кожен учасник отримав на електронну пошту посилання для приєднання на платформі Zoom та інструкцію щодо участі в Конкурсі.

Фахівці з питань освіти комунальної установи завчасно забезпечили доступ до стабільного інтернет-звязку та технічних пристроїв для кожного учасника.

У Конкурсі взяли участь:

Бригинець Дарина (Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області);

Воробей Анна (Дігтярівський навчально-виховний комплекс       Новгород-Сіверської міської ради);

Свириденко Дар’я, Щербак Єлизавета (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Новгород-Сіверської міської ради);

Шауро Марина (Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради).

Активна молодь новгород-сіверщини робить нові відкриття, вносить «нове дихання» у розвиток певних наукових галузей.

Бажаємо яскравих дискусій, успішних виступів та нових інтелектуальних перемог!