Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Вебінар для вчителів 1-их класів та вихователів старших груп ЗДО

21 квітня 2023 року відбувся вебінар для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти, які здійснюють підготовку дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі "Формування базових якостей дітей старшого дошкільного віку як умова успішного розвитку навчальних навичок учня початкових класів". Методичні та теоретичні аспекти даного питання розкривали консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П., вихователі Орлівського НВК Заруба Н.М., Новгород-Сіверського ЗДО "8 Березня" Кравченко Н.В., Новгород-Сіверського ЗДО ясел-саду "Ластівка" Курочка О.С., Новгород-Сіверської ПШ "Дзвіночок" Хоменко Н.Ф., вчителі початкових класів Новгород-Сіверського ліцею №1 Десятник В.М., Орлівського НВК Бойко Г.В. та інші.

09:37 21.04.2023

Семінар для вчителів початкових класів

27 березня на базі Новгород-Сіверського ліцею №1 відбувся семінар «Самооцінювання та оцінювання освітньої діяльності учня на уроці» для вчителів початкових класів закладів освіти громади. Вчителі Новгород-Сіверської початкової школи «Дзвіночок» Гончаренко С.В. та Горнова Л.А. презентували матеріали з досвіду роботи щодо вербального оцінювання вчителем роботи учня на уроці та самооцінювання учнем своєї діяльності. Консультант Центру професійного розвитку Косенко Р.П. ознайомила присутніх з вимогами до проведення сучасного уроку НУШ та його аналізом. Висвітлено питання участі педагогів у професійних та їх учнів у творчих конкурсах. На завершення для вчителів було проведено майстер-клас з виготовлення виробів до Великодня.

14:58 27.03.2023